Екологічна комісія досліджує малі річки

khazan_rechki_1

Сьогодні разом із депутатом облради Миколою Чабаненко, заступником голови облради Олегом Ісаєвим, представником громадської екологічної ради Вячеславом Горобцем та представником водгоспу Ігорем Потапенком в рамках діяльності робочої групи постійної комісії Дніропетровської обласної ради з питань екології та енергозбереження відвідали селища та села в Дніпропетровському району. Вивчали питання щодо запланованих заходів з покращення гідрологічного режиму р. Мокра сура в Кам’янському, Братському, Сурсько-Литовському та Новомиколаївці, а також р. Кільчень від Підгороднього до водосховища.

Звичайно наші малі річки потребують серйозної уваги, рівень води поступово падає. На це впливають і природні тенденції через зміни клімату і техногенне забруднення за рахунок сільськогосподарської діяльності. Звернули увагу на систематичне порушення водоохоронної зони, особливо в Підгородньому. Місцеві мешканці навіть скаржилися на своїх сусідів, що ті не дають купатися в Кільчені поблизу будинків, що виходять на узбережжя. Дякуємо начальнику Департаменту екології ОДА Руслану Стрільцю за надані пропозиції.

Аналізуємо все, що побачили та почули і визначаємо пріоритети щодо робіт по відновленню природного стану наших малих річок завтра на засіданні комісії з питань екології та енергозбереження.

khazan_rechki_2

khazan_rechki_3

khazan_rechki_4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *