Викрадений Ігор Луценко знайшовся

50547-1uЗнайшовся викрадений вранці активіст Ігор Луценко.

“За останню добу я мінімум три рази прощався з життям, але зараз у мене все ок”, – написав він на своїй Facebook-сторінці.

“Наразі я виповз з лісу, куди мене завезли і кинули мої викрадачі, і знаходжусь у доброму гуморі, без мобілки і у посередньому фізичному стані. Нічого серйозного, просто майже 15-годинне спілкування з викрадачами було часом дуже важким морально і фізично”, – повідомив він.

“Мушу відзначити високий професіоналізм викрадачів, це дійсно фахівці”, – сказав він.

“Події були такі – між першою і другою ночі вчора до мене звернулися лікарі з прохання машиною доставити до офатльмологічного відділення такого собі пана Юрія, у нього була травма ока”, – повідомив Луценко.

“Я дождався Юрія, і ми поїхали у лікарню. Як тільки зайшли у у приміщення і лікар почала оглядати Юрія, підійшли двоє міцних молодиків, заглянули у кабінет і зразу вийшли. Я зрозумів, що вони за Юрієм і викликав друзів. Але я розраховував, що вони будуть нападати на нас без свідків, на вулиці”, – розповів він.

“Вони ж приблизно вдесятьох зайшли і витягнули нас в мінібус на очах у тітоньки-лікаря”, – написав Луценко.

“Нас повезли у нічний ліс десь під Києвом і я подумав що все, капець. Пробули ми там достатньо довго, але капець не наступив. Хоча звісно, хорошого було мало”, – зазначив він.

“Потім нас повезли кілометрів за 20-30 і кинули у щось на кшталт металевого гаражу, мене з Юрієм розвели по різним відсікам. Після того я його не бачив”, – розповів активіст.

“В гаражі ми провели досить багато часу, годин 10-11. Спілкувалися”, – додав він.

“Я помітив – це були не просто найняті люди, вони щиро ідейні у своїй масі. Хоча спілкування було непростим, мені здається, багато хто зрозумів дещо про Майдан, і про мою особисту позицію”, – розповів Луценко.

“Після цього спілкуваня я ще раз переконався, що принаймні мій вибір – це ненасильницький спротив. Але про це, можливо, іншим разом”, – додав він.

“Потім мене повезли у машині, їхали майже годину, і тут у мене знову почалися думки про капець, бо місцина глуха. Мене у кульку на голові поставили лобом до сосни на коліна і сказали молитися). Я не відмовився. Поки я читав молитву, мої супроводжувачі щезли. Навіть не було чутно, коли”, – розповів активіст.

“Я поглянув на світ, ніби вперше. Сліпа хуртовинна ніч була найяскравішим видовищем, мабуть, за все життя”, – додав Луценко.

“Далі я майже повз по засніженій дорозі, співаючи пісні. Почав з “Любо братці любо”) По дорозі майже втрачав свідомість, але дійшов.Ще раз, друзі – подароване вами життя – прекрасне! Є певні побутові незручності, але вони поступово пройдуть, нічого критичного”, – розповів активіст.

“Фоточок поки не буде, бо мобілка йок. І звісно, ми не зупиняємося”, – додав він.

Як відомо, близько 4 ранку 21 січня стало відомо, що у Києві зник активіст і один з лідерів громадського сектору Євромайдану Ігор Луценко.

У своїй останній СМС він повідомив рідним, що до нього наближаються 4 осіб у цивільному. Коли активісти прибули на місце події, Луценка там вже не було, його машина залишилися біля лікарні, куди він завіз ще одного активіста.

Українська правда

http://www.pravda.com.ua/news/2014/01/21/7010540/?fb_action_ids=10200561592280557&fb_action_types=og.recommends

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *