Заради Chevron Кабмін спробує обійти норовливий Івано-Франківськ через ВР

88Кабінет міністрів України спробує схвалити угоду про розділ продукції із Chevron та Надра Олеська по Олеській площі (Івано-Франківська та Львівська області) через парламент, якщо це не вдасться зробити через обласні ради, заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький.

“Якщо у них (Івано-Франківської облради – ред.) не зміниться позиція, і ті пропозиції, які вони вже надали, а ми їх оформили – вони не сприятимуть тому, щоб це (узгодження УРП – ред.) відбулося, то уряд буде змушений винести це питання на розгляд у парламенті”, – заявив голова відомства.

Водночас чиновник сподівається, що Івано-Франківська облрада все-таки піде назустріч владі, і Chevron вдасться зайнятися Олеської площею.

Нагадаємо, що Івано-Франківська облрада 20 серпня відмовився схвалити УРП із Chevron та ТОВ Надра Олеська.

Причому депутати вирішили не завершувати розгляд цього питання, а протокольно доручили голові Івано-Франківської облради Василю Скрипничуку направити звернення до Кабміну із пропозицією проаналізувати напрацьовані облрадою правки до проекту УРП, внести до нього відповідні зміни і направити його знову на розгляд облради.

Депутати, зокрема, прагнуть до того, щоб однією зі сторін і повноправним учасником проекту УРП була організація, засновником якої стала б територіальна громада області. Ця структура, з точки зору народних представників, повинна представляти інтереси місцевих громад області, безпосередньо брати участь у розподілі продукції, стежити і контролювати проект.

 

http://ua.korrespondent.net/business/companies/1594788-zaradi-chevron-kabmin-sprobue-obijti-norovlivij-ivano-frankivsk-cherez-vr-ministr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *