На Чорнобильській АЕС впали бетонні плити в машинному залі, радіаційний фон у нормі

ЧАЭС

У непрацюючому машинному залі, який раніше обслуговував енергоблоки, з боку 4-го блоку біля 7-го турбогенератора обвалилося декілька підвісних бетонних панелей. На радіаційний фон це ніяк не може вплинути.

На Чорнобильській АЕС у непрацюючому машинному залі обвалилося декілька підвісних бетонних панелей. Небезпеки для людей ця подія не становить, повідомило виданню “Комсомольська правда в Україні” перший заступник Державного агентства з управління зоною відчуження Дмитро Бобро.

“Об’єкт “Укриття” не пошкоджений. У непрацюючому машинному залі, який раніше обслуговував енергоблоки, з боку 4-го блоку біля 7-го турбогенератора обвалилося декілька підвісних бетонних панелей. На радіаційний фон це ніяк не може вплинути. Ситуація навіть не класифікується як надзвичайна”, – розповів Бобро.

Голова парламентського підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Валерій Кальченко (фракція “Батьківщина”) підтвердив, що нічого страшного не сталося.

“Частина покрівлі в машинному залі між 4-м і 3-м енергоблоками звалилася від снігу. Площа обвалу 500-600 метрів. На місці вже працюють рятувальники, міліція. Розчищають сніг, прибирають завали. Радіаційний фон в нормі”, – повідомив він.

Машинний зал на ЧАЕС раніше обслуговував всі 4 енергоблоки АЕС. Коли було прийнято рішення про закриття станції, турбогенератори зупинили. Персонал станції періодично обстежує стан обладнання. На момент обвалу плит людей у залі не було.

 

http://dt.ua/UKRAINE/na-chornobilskiy-aes-vpali-betonni-pliti-v-mashinnomu-zali-radiaciyniy-fon-v-normi.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *