Виступ Павла Хазана
дивіться на Дніпропетровському обласному телебаченні (51 канал)
у вівторок
16 жовтня 2012
20.25-20.45
запитання можна надсилати на адресу – khazan.eu@gmail.com
офіційний сайт – http://khazan.eu/
Життя у стилі ECO
29 вересня, субота в 12.00
Місце: Арт-кафе “Невідомий Петровський”
Що буде з планетою?
Куди йде розвиток?
Чому нам потрібно зупинитися?
Що таке сталий розвиток?
Що таке ЕКО стиль?
Чому ЕКО – це модно в Європі?
Навіщо нам зелені технології?
Від чого відмовиться Японія?
Чому нас навчила Австралія?
- Зустріч з Павлом Хазаном, українським представником у Європейській Зеленій Партії
- Перегляд фільму “ДІМ”
Вхід вільний!
Приєднатись:
http://www.facebook.com/events/395369427199618/
http://vk.com/life_as_ekostyle
Павло Хазан: Річниця зникнення Георгія Гонгадзе нагадує нам про необхідність рятувати свободу слова в Україні
17.09.2012
16 вересня Павло Хазан прийняв участь в акціі, присвяченої дванадцятої річниці зникнення Георгія Гонгадзе. В цей день у Дніпропетровську в парку ім. Глоби вшанували пам’ять Георгія і ще 61 журналіста, які загинули в Україні за час незалежності.
“Річниця зникнення Георгія Гонгадзе нагадує нам про необхідність рятувати свободу слова в Україні. Зараз народ України разом з європейською спільнотою може спостерігати дуже загрозливі тенденції”, – Павло Хазан.
На думку учасників акції, ці 12 років можна сміливо назвати роками політичного цинізму. Сьогодні ми можемо спостерігати, як затискається за допомогою правоохоронних органів й судів свобода слова, як охоронці народних депутатів і Президента б’ють журналістів, як відбираються ліцензії і зникають з ефіру засоби масової інформації. Все це – наслідки досі нерозкритого вбивства Георгія Гонгадзе. І в цьому провина не тільки політиків, але й суспільства, яке не бажає впливати належним чином на них.
Акція закінчилася хвилиною мовчання за всіма загиблими журналістами.
Павло Хазан: Не дамо повернути нас у минуле!
12 вересня дніпропетровська міська рада визнала російську мову регіональною. В цей час під місьрадою зібралися небайдужі люди і представники громадських організацій з метою виразити підтримку українській мові та наголосити на неконституційності введення російської мови як региональної. Усі на зібранні були одностайні – виконання цього закону це не тільки колосальні втрати для місцевого і державного бюджетів, а й втрата суверенітету країни в цілому.
“На Півдні та Сході люди чекали від вас податкових канікул для малого і середнього бізнесу, пониження цін на газ, зниження комунальних тарифів – реального, як ви висловлюєтеся “покращення життя вже сьогодні”. А отримали від вас мовне питання. Ви свої провали в соціально-економічній сфері ніяким мовним питанням не прикриєте”, – наголосив радник голови ВО “Свобода” Андрій Денисенко.
“Прийняття закону про мову – це провокація, спроба розколу країни, спроба відволікти людей від економічних, соціальних та екологічних проблем в нашому суспільстві! Перед українським народом зараз постає вибір – в якому напрямку нам рухатися. В майбутнє, чи в минуле. Обласна і міська влада вже визначили це за нас, відкриваючи пам’ятники Брежнєву та Щербицькому. Зрозумійте, влада сьогодні зробила перший крок до знищення нашої держави!” – заявив Павло Хазан, кандидат в народні депутати України по мажоритарному округу № 27.
Під час зібрання було вшановано пам’ять відомого громадського активіста та еколога, Володимира Гончаренка, якого було вбито 1 серпня, хвилиною мовчання. Громадськість вимагає чесного розслідування цього злочину.
Павло Хазан: Верховна Рада України прийняла антинародне рішення
10.09.2012
Верховна Рада України прийняла Проект Закону «Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків №3 та №4 на Хмельницькій атомній електростанції». За цей законопроект проголосувало 253 депутати.
Павло Хазан, український представник в Європейській Зеленій Партії, голова Дніпропетровської обласної організації Партії Зелених України, коментуючи цю подію, заявив, що таке рішення зелені однозначно оцінюють, як зраду інтересів України.
«Це створює серйозну проблему для держави в цілому, її національного суверенітету, екологічної і економічної безпеки. Цим рішенням продажні депутати ставлять Україну в залежність передусім від «Росатома». І, в той же час, громадяни України будуть вимушені платити зі своєї кишені за цей економічно невигідний і небезпечний проект, вартість якого за офіційними даними 33 млрд. грн.,” — відзначив Павло Хазан. — “Більше того, це рішення є демонстрацією повного ігнорування думки експертів і громадськості, які одностайно заявили — ні будівництву ХАЭС.”
Так званий «блок третьої генерації» ще не побудований і не випробуваний в жодній країні світу. Це жахливий експеримент, який хочуть поставити на українцях, адже основа будівництва — це конструкція, яка простояла незаконсервованою з 1986 року, коли сталася Чорнобильська катастрофа. На кожному енергоблоці розміщуватиметься реакторна установка типу ВВЕР- 1000/В-392 номінальною тепловою потужністю 3012 МВт.
“У всьому світі прогресивна спільнота дійшла єдиного висновку — атомна енергетика найдорожча і найнебезпечніша. Після Чорнобиля і Фукусіми ні в кого не залишилося сумнівів, що використання «мирного атому» — це жахлива і трагічна помилка в історії людства, яка вже коштувала життів і здоров’я мільйонів людей. Замість того, щоб будувати плани по раціональному енергоспоживанню і енергозбереженню, впровадженню поновлюваних джерел енергії, Україна робить крок на 30 років назад.
Приймати подібні безвідповідальні рішення — це злочин перед українським народом. Україні необхідно спільно з іншими європейськими країнами припинити нарощування потужностей атомних електростанцій і відмовитися взагалі від будівництва нових АЕС», — прокоментував Павло Хазан.