Звернення до Голови Дніпропетровської Обласної Ради з приводу нападу на Андрія Шилова

Голові Дніпропетровської Обласної Ради.

КОПІЇ:

Голові Дніпропетровської Обласної Адміністрації,

та Міському Голові міста Дніпропетровська.

З В Е Р Н Е Н Н Я

   Нам стало відомо про збройні напади на відомого музиканта, композитора, педагога, активіста та громадського діяча гітариста з Дніпропетровська Андрія Шилова. Ми дуже добре знаємо цю людину особисто, він багато разів грав сольні концерти і давав майстер-класи як в нашому місті, так і в різних європейських країнах, таких як Данія, Англія, Чехія, Польща, Росія, Литва, Югославія, Німеччина та ін., а також був членом журі і гостем – артистом на декількох міжнародних конкурсах класичної гітари в Польщі, Чехії, Росії і т.д. Андрій багаторазово виступав з сольними програмами по місцевому телебаченню та радіо.

   Ми, як друзі Андрія, неодноразово відвідували квартиру маестро Шилова і бачили на власні очі жахливий стан, в який сусіди зверху привели його квартиру: зіпсовані шпалери, стіни, грибок на стінах, меблі, підлогу і навіть відео техніку. Таким чином, ми можемо підтвердити, що він потерпав від знущань цих сусідів на протязі багатьох років.

   Ми, друзі та колеги Андрія Шилова, знаємо його багато років і можемо гарантувати, що він дуже спокійна і доброзичлива людина, професіонал високого класу, хороший друг, гарний батько. Він завжди допомагає всім, хто просить його про це. Ми ніколи не повіримо (і навіть не уявляємо), що ця людина була в змозі розпочати бійку, це неможливо! Перш за все, він ніколи не підставить під ризик свої руки, тому що це його скарб. Грати на класичній гітарі – це майже ювелірна робота, тому немає музиканта, особливо його рівня, який би зробив це. По-друге, ми знаємо, що Андрій багато разів протягом багатьох років звертався до міліції та ЖЕКу з проханням припинити ці знущання з боку сусідів, які неодноразово погрожували вбити його, але його письмові та усні скарги завжди залишалися без відповіді.

   Вищезазначені сусіди, 25-го січня 2013 року, відчуваючи безкарність, озброєні револьвером напали на маестро в його квартирі. Вони били його ногами, руками і револьвером, зламали праву руку цим револьвером і завдали багато інших ушкоджень. Міліція, яка прибула на виклик Андрія, не зробила жодних дій, щоб заарештувати злочинців і вилучити їх зброю, незважаючи на те, що Андрій розповів їм про зброю.

   Чотири дні опісля ті ж сусіди, але в іншому складі знову напали на Андрія. Вони були озброєні тією ж зброєю. Коли вони вдруге спрямували револьвер йому в обличчя, Андрій був змушений зробити холостий постріл з газового пістолета, що належить йому на законних підставах з метою захисту свого життя. Закон дозволяє це робити (ст. 36 КК України).

   Міліція знову не зробила жодних кроків, щоб заарештувати злочинців і вилучити їх зброю, але натомість вилучили зброю Андрія. Сусіди, як і раніше, погрожують вбити Андрія, вистежують його, але міліція ігнорує його численні скарги на ці факти. Міліція нічого не зробила для захисту Андрія, не ізолювала злочинців і не вилучила їх зброю та не надала йому охорони. Замість захисту міліція вилучила газовий пістолет Андрія, таким чином залишивши його зі зламаною рукою і без пістолета для самозахисту абсолютно беззахисним проти озброєних бандитів, які вистежують його, продовжують свої погрози вбити його. Розслідування справ про напад на Андрія Шилова велось мляво та з упередженням. Перший допит по заяві Андрія про другий напад, який було скоєно 29 січня був зроблений тільки 15 березня. Слідча чинила тиск на Андрія, щоб налякати його, і примушувала відмовитися від заяв.

   Ми стурбовані тим, що влада проводить розслідування цих випадків упереджено і не професійно, і що життя нашого друга і колеги перебуває під загрозою. Таким чином,

 

ми просимо владу захистити життя відомого музиканта, взяти ці випадки під свій особистий контроль, щоб забезпечити правові рішення і покарати винних у скоєнні злочинів проти відомого музиканта, та осіб, які винні у недотриманні закону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *