Дніпропетровська міліція бездіє у справі замаху на життя всесвітньо відомого музиканта Андрія Шилова

25 січня 2013 року в під’їзді власного будинку був скоєний напад на всесвітньо відомого музиканта, композитора, педагога та громадського діяча Андрія Шилова. В результаті нападу двох озброєних злодіїв у маестро зламана права рука, якою він відбивався від удару пістолетом, нанесені численні тілесні ушкодження.

Не зважаючи на те, що постраждалий впізнав нападників, міліція не вилучила у них зброю і не вживає ніяких заходів для забезпечення безпеки життя А.Шилова, якому продовжуються постійні погрози вбивством.

 

15 березня о 12.00 у медіа-центрі “ДНЕПР ПОСТ” відбудеться прес-конференція, у якій візьмуть участь:

  • Андрій Шилов, гітарист, композитор, педагог, громадський діяч;
  • Павло Хазан, член національної ради Української Екологічної Асоціації “Зелений світ / Друзі Землі Україна”;
  • Ілля Бондар, адвокат, голова Дніпропетровського відділення Всеукраїнської громадської організації “Рада адвокатів України”.

Shilov6Андрій Шилов –  відомий український гітарист, композитор, педагог, культурний та громадський діяч. Він лауреат та дипломант міжнародних музичних конкурсів та фестивалів, визнаний багатьма консерваторіями та музичними академіями у Данії, Великій Британії, Сербії, Чехії, Німеччині, Литві, Польщі та Греції.

З 1974 року А.А.Шилов викладає гітару в музичних школах, кружках, клубах, палацах культури. З 1993 по 2012 рр. він працював викладачем гітари в Дніпропетровському музичному училищі ім. М.І. Глінки та Консерваторія ім. Глінки. В 1992 році прийняв участь в 6-ому Міжнародному Гітарному конкурсі в м. Любін (Польща) в якості члена журі та почесного гостя. В 1995 році був членом журі та гостем-артистом на Міжнародному конкурсі гітаристів в м. Сімферополі. В 2006 році записав 6 сольних концертних програм на Обласному телебаченні.

Виконавська діяльність А.А.Шилова неодноразово отримувала високу оцінку в національній та закордонній пресі, у тому числі журналу “Classical Guitar”. Багато його концертів записано на відеоплівки, DVD та СD диски. Маестро також веде громадську діяльність, з 1998 року він є членом екологічної асоціації “Зелений світ / Друзі Землі Україна”, а в 2010 році – балотувався від Партії Зелених України до Дніпропетровської обласної ради.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *